Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informací
Rozumím

Naše nabídka kartonových obalů a výrobků z kartonu

S ohledem na tisíce položek, které se neustále mění a především zakázkovou, individuální výrobu kartonáže „šitou" na míru každému zákazníku, je velmi obtížné objektivně prezentovat kompletní sortiment výrobků. Jednoduše můžeme náš sortiment rozdělit na kartonážní výrobky (vlnitá lepenka, klopové krabice, vysekáváné kartóny, proložky a výplně, transportní a paletové boxy, prodejní obaly a displeje, dárkové krabičky a ostatní) a ostatní obalové materiály. Konkrétnější představu o našich produktech získáte ve fotoarchívu nebo v  našem e-shopu www.paketo.cz. Popřípadě si můžete prohlédnout náš produktový katalog 2016 zde.

V případě, že máte představu o tom, jak by měl Váš obal vypadat, nebo alespoň víte, co chcete zabalit, neváhejte nás, prosím, kontaktovat. Rádi vám zpracujeme konkrétní cenovou nabídku.

nabídka obalových materiálů

Výroba nových kartonových obalů i úprava stávajících obalů

Našim zákazníkům nabízíme možnost vývoje nového nebo úpravy stávajícího obalu s ohledem na materiálovou náročnost, úspory, pevnost a požadavky. Pro dosažení a udržení požadované kvality provádějí zkušení pracovníci analýzu a testy materiálu a výrobků v moderní laboratoři. V případě speciálního požadavku dokážeme vyrobit vlnitou lepenku v nejrůznějším složení.

Technologické vybavení umožňuje vyrobit krabice lepené lepidlem, páskou nebo šité. Pro potisk kartónů využíváme několik technologii, nejčastěji flexotisk. Nejnovější technologie nám umožní zpracovat Vaši poptávku až na 6barevný potisk kartonů z vlnité lepenky.

Díky nákupu nových zařízení jsme schopni nabídnout zákazníkům také malosériovou výrobu za velmi rozumné ceny.

Kartonové přepravkyKartonové krabice na zakázku

 

Výroba kartonových produktů na míru s vysoce kvalitním potiskem

Díky špičkové vybavenosti moderními technologiemi jsme schopni vyrobit a potisknout z kartonu téměř cokoli. Ať už potřebujete kartonovou krabici s potiskem vlastního loga nebo reklamní stojan, displej, banner, či jiný typ POS/POP produktů. Tiskneme na digitální tiskárně CANON, jejíž výstupy jsou srovnatelné s kvalitou fotografie. Zde si můžete prohlédnout konkrétní nabídku POS/POP produktů.

kartonový prezentační totemkartonové reklamní stojany a bannerykrabice na sedlo z papíru, potisk

G.N.P. spol. s r.o. dodavatel kartonů, krabic a obalů z vlnité lepenky

Od počátku činnosti naší firmy jsme se soustředili na obaly, především na kartonové krabice a kartonáž. Již více než 20 let dodáváme kvalitní kartóny z vlnité lepenky. Transportní krabice a boxy tvoří nejvýznamnější podíl v našem prodejním sortimentu. Nemusíte nutně vlastnit kartonáž, aby jste pochopili a uvědomili si, že krabice a výrobky z kartónu patří mezi jedny z nejrozšířenějších produktů, které jsou všude kolem nás. Právě proto klademe důraz na fakt, že pro výrobu našich kartónů se používá vlnitá lepenka, která je více jak ze 75% recyklovaným materiálem a zároveň opětovně recyklovatelným. Proto jsou naše kartonážní obaly šetrné nejen k našim zákazníkům, ale také k životnímu prostředí.

 
českyenglish© 2010 GNP spol. s.r.o., All rights reserved