Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informací
Rozumím

Naši zákazníci

Mezi naše zákazníky patří významné firmy prakticky ze všech průmyslových oborů elektrotechnického, automobilového, sklářského, obuvnického, nábytkářského, gumárenského, potravinářského, strojírenského a dalších. Zaměřujeme se na zákazníky vyžadující kvalitní výrobky a sofistikovaný servis. Naši zákazníci jsou dlouhodobí odběratelé kladoucí důraz především na kvalitu, stabilitu, spolehlivost a v neposlední řadě servis. Snažíme se vždy dosahovat na minimální cenu, avšak nikdy ne na úkor kvality.

Kartonové přepravkyspeciální kartonové krabice

Mezi naše odběratele patří i nezávislí kartonážní výrobci, kteří dokážou velmi odborně posoudit kvalitu dodávané vlnité lepenky.

Prostřednictvím samostatného střediska a našeho internetového obchodu www.paketo.cz a www.paketo.sk dokážeme oslovit i velmi drobné zákazníky hledající spolehlivost, kvalitu a rychlost.

Pokud hledáte specifický druh kartonové krabice, dokážeme Vám nabídout malosériovou výrobu krabic a kartonů za velmi rozumné ceny.

 

 

 

 

G.N.P. spol. s r.o. dodavatel kartonů, krabic a obalů z vlnité lepenky

Od počátku činnosti naší firmy jsme se soustředili na obaly, především na kartonové krabice a kartonáž. Již více než 20 let dodáváme kvalitní kartóny z vlnité lepenky. Transportní krabice a boxy tvoří nejvýznamnější podíl v našem prodejním sortimentu. Nemusíte nutně vlastnit kartonáž, aby jste pochopili a uvědomili si, že krabice a výrobky z kartónu patří mezi jedny z nejrozšířenějších produktů, které jsou všude kolem nás. Právě proto klademe důraz na fakt, že pro výrobu našich kartónů se používá vlnitá lepenka, která je více jak ze 75% recyklovaným materiálem a zároveň opětovně recyklovatelným. Proto jsou naše kartonážní obaly šetrné nejen k našim zákazníkům, ale také k životnímu prostředí.

 
českyenglish© 2010 GNP spol. s.r.o., All rights reserved