Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informací
Rozumím

O nás

Jsme ryze česká firma s více jak 20ti letou zkušeností. Orientujeme se na kvalitu našich výrobků a služeb a upřednostňujeme dlouhodobé vztahy s našimi klienty. Jsme partnerem rakouské firmy Mosburger GmbH, která má vedoucí postavení na rakouském trhu v oblasti výroby vlnité lepenky a kartonáže. Je součástí významného středoevropského papírenského koncernu Dunapack.

 

Největší podíl naší produkce tvoří

-     průmyslové, kartonové, přepravní a úložné obaly z vlnité lepenky,

-     reklamní a prodejní kartonové obaly, displeje, stojánky a poutače,

-     jedinečné dárkové a úložné krabice, stěhovací boxy a poštovní obaly, gastroobaly, obaly na víno a další.

 

Velkou pozornost našim zákazníkům věnujeme v rámci projektu PAKETO.

Prostřednictvím e-shopu www.paketo.cz a www.paketo.sk nabízíme od velmi malého množství nejen kartonové krabice a obaly, ale také ostatní druhy obalových materiálů, jako jsou lepicí pásky, vázací pásky, fólie, pytle, vysoušecí sáčky, apod.

Středisko paketo.one je zaměřeno na produkci kartonových POP, POS materiálů, např. podlahové a regálové displeje, pultové stojany, bannery, reklamní obaly atd.)

 

Zaměřujeme se na zvyšování kvality poskytovaných služeb a zejména rozšiřování portfólia nabídky výrobků a služeb, včetně vlastního vývoje. Nabízíme individuální přístup a řešení s mnohem větší flexibilitou než velké firmy.

 pos pop z kartonu paketo

 

Základní momenty naší historie:

 

   1995 - založení společnosti G.N.P. spol. s r.o., jejíž hlavní činnost byla soustředěna na dodávky materiálu (vlnité lepenky) kartonážním výrobcům v ČR.

   1996 - zahájení dlouhodobé, úzké spolupráce na bázi obchodního zastoupení a poskytování logistické podpory největší rakouské firmě vyrábějící obaly z vlnité lepenky - Mosburger GmbH, trvající dodnes.

   1998 - otevření skladových kapacit ve Vsetíně a spuštění logistických služeb

   2000 - rozšíření nových skladových kapacit ve Znojmě

   2006 - přestěhování do nového obchodního sídla společnosti ve Vsetíně.

   2008 - zahájení internetového prodeje svet-obalu.cz

   2009 - investice do skladovací haly v novém logistickém areálu Vsetín Bobrky.

   2010 - spuštění nového e-shopu Paketo.cz

   2011 - pořízení technologie (velkoplošný plotter) pro vzorkovou a malosériovou výrobu kartonových výrobků

   2012 - vstup Paketo.sk na slovenský trh 

   2013 - rozšíření a výstavba druhé výrobně skladovací haly v areálu Vsetín-Bobrky.

   2013 - vytvoření vlastního vývojového a konstrukčního oddělení.

   2014 - pořízení velkoplošné digitální UV flatbed technologie pro přímý, digitální, malosériový potisk kartonů a výrobků.

   2015 - instalace nového velkoplošného plotteru pro malosériovou výrobu z kartonů a jiných materiálů a zvýšení kvality produkce

   2015 - přístavba a rozšíření druhé výrobně provozní budovy

   2015 - prezentace projektu paketo.one zaměřeného na výrobu kartonových POP/POS

   2016 - pořízení nové UV LED velkoplošné tiskové technologie

   2016 - investice do skladových technologií, zvýšení kapacity úložných míst

výrobně skladovací prostory Paketo.cz    sklady GNP

 

brzy nás čeká:

   2017 - investice do informačních technologií a systémů, kompletní propojení IS a eshopu. Spuštění nového webového řešení odrážející nejnovější trendy a technologie v oblasti e-commerce.

   2017/2018  - pořízení nejmodernějších, nových technologií - řezacího plotteru a UV digitální tiskárny - Projekt je spolufinancován z EU - více zde

 

Náš profesionální tým je připravený poskytnou zákazníkům kvalitní služby zejména v oblasti vývoje kartonových průmyslových obalů i reklamních výrobků na míru včetně vývoje a výroby produktů POP/POS.

 

   

 

 

 

 

Uložit

G.N.P. spol. s r.o. dodavatel kartonů, krabic a obalů z vlnité lepenky

Od počátku činnosti naší firmy jsme se soustředili na obaly, především na kartonové krabice a kartonáž. Již více než 20 let dodáváme kvalitní kartóny z vlnité lepenky. Transportní krabice a boxy tvoří nejvýznamnější podíl v našem prodejním sortimentu. Nemusíte nutně vlastnit kartonáž, aby jste pochopili a uvědomili si, že krabice a výrobky z kartónu patří mezi jedny z nejrozšířenějších produktů, které jsou všude kolem nás. Právě proto klademe důraz na fakt, že pro výrobu našich kartónů se používá vlnitá lepenka, která je více jak ze 75% recyklovaným materiálem a zároveň opětovně recyklovatelným. Proto jsou naše kartonážní obaly šetrné nejen k našim zákazníkům, ale také k životnímu prostředí.

 
českyenglish© 2010 GNP spol. s.r.o., All rights reserved