Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informací
Rozumím

PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN Z EU.

 

Název projektu: Zahájení výroby konstrukčně náročných kartonových POS/POP produktů společnosti G.N.P. spol. s.r.o.

Registrační číslo: CZ.01.2.06/0.0/0.0/16_059/0008213

Program: OPPIK Technologie - IV. Výzva

Náplň: Předmětem projektu je nákup dvou moderních strojů, konkrétně velkoplošné UV digitální tiskárny a velkoformátového řezacího plotteru, včetně nezbytného SW a HW vybavení pro konstrukční návrh POS/POP výrobků. Cílem investiční akce je zrychlení výrobního procesu, zkvalitnění výsledných produktů a nárůst konkurenceschopnosti společnosti.

 

Termín realizace: 9/2016 - 12/2018

 

G.N.P. spol. s r.o. dodavatel kartonů, krabic a obalů z vlnité lepenky

Od počátku činnosti naší firmy jsme se soustředili na obaly, především na kartonové krabice a kartonáž. Již více než 20 let dodáváme kvalitní kartóny z vlnité lepenky. Transportní krabice a boxy tvoří nejvýznamnější podíl v našem prodejním sortimentu. Nemusíte nutně vlastnit kartonáž, aby jste pochopili a uvědomili si, že krabice a výrobky z kartónu patří mezi jedny z nejrozšířenějších produktů, které jsou všude kolem nás. Právě proto klademe důraz na fakt, že pro výrobu našich kartónů se používá vlnitá lepenka, která je více jak ze 75% recyklovaným materiálem a zároveň opětovně recyklovatelným. Proto jsou naše kartonážní obaly šetrné nejen k našim zákazníkům, ale hlavně k životnímu prostředí.

 
českyenglish© 2010 GNP spol. s.r.o., All rights reserved