Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informací
Rozumím

Kartony, krabice, POS/POP a další reklamní kartonové produkty na zakázku

Díky naší specializaci na automatizovanou malosériovou výrobu krabic, kartonů a výrobků z kartonů, nabízíme také vysoce kvalitní potisk nejen těchto produktů, ale také výrobu a potisk reklamních kartonových bannerů, displejů, poutačů a dalších reklamních kartonových produktů.

Realizujeme zakázky již od velmi malého počtu kusů. Naše služby oceníte zejména Vy, kdo potřebujete zajistit opravdu kvalitní tisk v kvalitě fotografie nebo pokud potřebujete potisknout menší množství krabic. Individuální potisk je pro nás samozřejmostí.

Navíc Vám odpadá placení dodatečných nákladů, jako je výroba tiskového štočku a nasvícení síta.

Obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme a zdarma zpracujeme cenovou nabídku.

 

Zde je malá ochutnávka z naší realizace:


Podlahové displeje

Pultové displeje

Reklamní poutače

 

Více informací k výrobě POS/POP a dalších reklamních obalů z kartonu naleznete zde:

 

G.N.P. spol. s r.o. dodavatel kartonů, krabic a obalů z vlnité lepenky

Od počátku činnosti naší firmy jsme se soustředili na obaly, především na kartonové krabice a kartonáž. Již více než 20 let dodáváme kvalitní kartóny z vlnité lepenky. Transportní krabice a boxy tvoří nejvýznamnější podíl v našem prodejním sortimentu. Nemusíte nutně vlastnit kartonáž, aby jste pochopili a uvědomili si, že krabice a výrobky z kartónu patří mezi jedny z nejrozšířenějších produktů, které jsou všude kolem nás. Právě proto klademe důraz na fakt, že pro výrobu našich kartónů se používá vlnitá lepenka, která je více jak ze 75% recyklovaným materiálem a zároveň opětovně recyklovatelným. Proto jsou naše kartonážní obaly šetrné nejen k našim zákazníkům, ale také k životnímu prostředí.

 
českyenglish© 2010 GNP spol. s.r.o., All rights reserved