Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informací
Rozumím

Kvalita

Dodržování jakostní normy dle ČSN EN ISO 9001:2009 bylo ověřeno certifikační společností TÜV SÜD CZECH. Všichni naši významní dodavatelé jsou certifikováni z hlediska dodržování kvality.

Normu ČSN EN ISO 9001:2009 považujeme jako nezbytný základ, ne však jediný, nutný pro dobré fungování firmy. Nejdůležitějším auditorem, který vždy dostatečně prověří kvalitu výrobků a služeb je náš zákazník.


Ověřte si nás!

G.N.P. spol. s r.o. dodavatel kartonů, krabic a obalů z vlnité lepenky

Od počátku činnosti naší firmy jsme se soustředili na obaly, především na kartonové krabice a kartonáž. Již více než 20 let dodáváme kvalitní kartóny z vlnité lepenky. Transportní krabice a boxy tvoří nejvýznamnější podíl v našem prodejním sortimentu. Nemusíte nutně vlastnit kartonáž, aby jste pochopili a uvědomili si, že krabice a výrobky z kartónu patří mezi jedny z nejrozšířenějších produktů, které jsou všude kolem nás. Právě proto klademe důraz na fakt, že pro výrobu našich kartónů se používá vlnitá lepenka, která je více jak ze 75% recyklovaným materiálem a zároveň opětovně recyklovatelným. Proto jsou naše kartonážní obaly šetrné nejen k našim zákazníkům, ale také k životnímu prostředí.

 
českyenglish© 2010 GNP spol. s.r.o., All rights reserved